Yhteystiedot

Töölönkatu 3 A, 3 kerros
00100 Helsinki
Puhelin:
09 8866 6600
Verkkolasku:
  • (Kaiku Helsingin verkkolaskuosoite)
  • (operaattoritunnus, Opus Capita)
Paperilasku:
PL 573
02066 Docuscan

Toimimme osana yhteispohjoismaista Northern Link PR -toimistoketjua.

Laajemmin kansainvälistä viestinnän tukea tarjoavat Grayling PR ja Hotwire PR.

Kaiku Helsinki TwitterissäKaiku Helsinki FacebookissaKaiku Helsinki LinkedInissä

Numeroista tarina

Valmennus, joka auttaa yritysjohtoa ja asiantuntijoita saamaan viestinsä perille. Tee numeroista tarina, vakuuta yleisösi!
 

Vain 195 €! (Sis. alv.)
 

Osta nyt!


Kysyttävää? Ota yhteyttä: jouko.marttila@kaikuhelsinki.fi

 

Yhteystiedot

Aaja Jonna
Monitoimiassistentti
050 3256 370
jonna.aaja@kaikuhelsinki.fi
Ahonen Katariina
Viestintäkonsultti ja tiiminvetäjä
050 587 7737
katariina.ahonen@kaikuhelsinki.fi
Anttila Inari
Viestintäkonsultti ja tiiminvetäjä
043 824 0090
inari.anttila@kaikuhelsinki.fi
Cowell Maria-Elena
Neuvonantaja ja partneri
050 379 0507
maria-elena.cowell@kaikuhelsinki.fi
Hosiokoski Tiina
Asiakkuusjohtaja
045 130 4831
tiina.hosiokoski@kaikuhelsinki.fi
Kestilä Maija
Viestintäkonsultti
040 0266 808
maija.kestila@kaikuhelsinki.fi
Kirvesniemi Elina
Viestinnän harjoittelija
045 6383 207
elina.kirvesniemi@kaikuhelsinki.fi
Kiuru Mari
Strateginen konsultti
040 5047 937
mari.kiuru@kaikuhelsinki.fi
Koivisto Jukka
Vanhempi neuvonantaja
040 5015 305
jukka.koivisto@kaikuhelsinki.fi
Könönen Ile
Viestintäkonsultti ja partneri
050 500 4869
ile.kononen@kaikuhelsinki.fi
Kuokka Kimmo
Teknologiantyyppi ja partneri
040 574 1532
kimmo.kuokka@kaikuhelsinki.fi
Lång Ossi
Viestintäkonsultti
050 5712 616
ossi.lang@kaikuhelsinki.fi
Lehtovirta Ville
Partneri
050 3466 946
ville.lehtovirta@kaikuhelsinki.fi
Martikainen Reetta
Designer
040 040 5743
reetta.martikainen@kaikuhelsinki.fi
Marttila Jouko
Partneri
050 5332 565
jouko.marttila@kaikuhelsinki.fi
Pakonen Anni (vanhempainvapaalla)
Viestintäkonsultti
040 8268 254
anni.pakonen@kaikuhelsinki.fi
Perttuli Pauliina (vanhempainvapaalla)
Valmentaja
044 323 8523
pauliina.perttuli@kaikuhelsinki.fi
Piirto Leena
Viestintäkonsultti
044 0410 111
leena.piirto@kaikuhelsinki.fi
Piskonen Elina (opintovapaalla)
Viestintäkonsultti ja tiiminvetäjä
040 5955 271
elina.piskonen@kaikuhelsinki.fi
Puustinen Petteri
Alan mies
040 689 9191
petteri.puustinen@kaikuhelsinki.fi
Puutonen Sanna
Viestinnän suunnittelija
040 048 9224
sanna.puutonen@kaikuhelsinki.fi
Rautiainen Tuulikki
Valmentaja ja johdon konsultti
050 447 7866
tuulikki.rautiainen@kaikuhelsinki.fi
Relander Jukka
Neuvonantaja
050 321 5632
jukka.relander@kaikuhelsinki.fi
Rinta-Kauhajärvi Taina
Viestinnän suunnittelija
040 515 2963
taina.rinta-kauhajarvi@kaikuhelsinki.fi
Saarnivaara Pete
Toimitusjohtaja ja partneri
050 568 8635
pete.saarnivaara@kaikuhelsinki.fi
Sandrini Sari
Viestintäkonsultti
045 1308 390
sari.sandrini@kaikuhelsinki.fi
Syrman Salla
Viestintäkonsultti ja partneri
050 3261 236
salla.syrman@kaikuhelsinki.fi
Toivonen Juho
Viestintäkonsultti
040 0753 033
juho.toivonen@kaikuhelsinki.fi
Valta-Makkonen Kirsi
Vanhempi viestintäkonsultti
050 589 7381
kirsi.valta-makkonen@kaikuhelsinki.fi
Vänskä Markku
Viestintäkonsultti ja partneri
050 553 5082
markku.vanska@kaikuhelsinki.fi
Vuorio-Kuokka Laura
Somevalmentaja
+358 40 705 3758
laura.vuorio-kuokka@kaikuhelsinki.fi